nad jeziorem Pluszne

Oferujemy całoroczny domek letniskowy w miejscowości Pluski na Mazurach, blisko jeziora Pluszne. Komfortowy wypoczynek na wczasach, wakacjach i w pozostałych porach roku.

Wypoczynek nad Jeziorem Pluszne

Jeśli chcesz fantastycznie wypocząć to zaplanuj urlop nad jeziorem Pluszne. Znajduje się tutaj urokliwa miejscowość letniskowa - wieś Pluski. Położona jest ona w odległości 20 km od Olsztyna, w kompleksie iglastych lasów Łańskich, bogatych w jagody, grzyby i zwierzynę.

Jeśli zdecydujesz się przyjechać właśnie tutaj, znajdziesz zdrowe powietrze, zielony las, czyste jezioro a więc wszystko to czego Ci potrzeba, aby zregenerować siły i odpocząć. Pobliskie lasy pozwalają na turystykę rowerową, pieszą a jeziora i rzeki na windsurfing i spływy kajakowe. Wieś Pluski ze względu na swój niepowtarzalny urok stała się modnym miejscem weekendowych i wakacyjnych wypadów, zapewniając jednocześnie spokój i wypoczynek wśród natury.

Atrakcyjność wsi podnosi bliskość Termy Medical Warmia Park. Jeśli chciałbyś skorzystać z centrum SPA, centrum sportowego oraz zespołu basenów zapewniających lepsze zdrowie, lepszą urodę i lepsze samopoczucie wejdź na stronę www.warmiapark.pl.